Kurumsal

Hakkımızda

MNM Hijyen Ped ve Sağlık Ürünleri İmalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi 2005 yılında Adapazarı'nda kurulmuştur.MNM, emici ped üretimine kendini adamış çok tecrübeli bir ekibe sahiptir. Bu ekibin amacı, müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinleyerek onlara hızlı, yeni ve uygun maliyetli çözümler sunmaktadır.

MNM Dryped, paketlenmiş gıdaların daha kuru, daha taze ve daha güzel görünmelerini sağlayarak müşteri memnuniyetini artırmaktadır. Ayrıca paketlenmiş ürünlerinizdeki istenmeyen sıvıların yok olmasını temin ettiğinden, şirketinizin kalitesini de desteklemektedir.

Şirketimiz TÜRKİYE TARIM BAKANLIĞI tarafından verilmiş G54-0274-G-001 nolu selülozlu ped üretimi ve G54-0274-G-0002 nolu S.A.P eklenmiş selülozlu ped üretimi sertifikalarına sahiptir. Ayrıca ISO 9001-2000 ve HACCP kalite belgelerine sahip olan şirketimizde üretimimiz, gıdaya temas etmesinde sakınca olmayan ham maddeler ile yapılmaktadır.

MNM, sizlere en iyi ürünü, en uygun maliyetle ve en iyi servis ile sağlamayı kendine görev edinmiştir.Eğer, yeni bir ürün, yeni bir çözüm, uygun maliyet ve en iyi hizmeti arıyorsanız o halde, lütfen bizi aramakta tereddüt etmeyiniz.

Misyonumuz

Her müşterimizin kaliteli ve uygun maliyetli ürün kullanabilme hakkına sahip olduğuna inanıyoruz. Ve bu yüzden ürünlerimiz ileTürkiyede en iyi olmaya devam etmek ve dünyada tercih edilen firma olmak istiyoruz.

Vizyonumuz

Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir firma olmak..


BELGELERİMİZ


belge2
belge1
belge3

Bize Ulaşın :   +90 264 291 40 62